Grzegorz Techmański

Grzegorz Techmański

Mechanik

Grzesiek, posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, jest niezastąpionym członkiem naszego zespołu. Jako niezwykle skrupulatny i dokładny mechanik, jesteśmy pewni, że żadna awaria czy usterka nie umknie jego uwadze.

Mimo iż Grzesiek czasami lubi pomarudzić, wiemy, że to jest część jego procesu. Gdy wchodzi w swoje terytorium, czyli warsztat samochodowy, to pracuje z niezrównanym skupieniem i precyzją. Rzadko kiedy spotyka samochód, który stanowi dla niego tajemnicę – naprawy idą mu znacznie lepiej niż przeciętnemu mechanikowi.

Jest nie tylko niezrównanym fachowcem, ale również współwłaścicielem naszego warsztatu – Gutek Garage. To miejsce, które pomógł zbudować od podstaw, jest dla niego jak drugi dom.

Ale Grzesiek to nie tylko mechanik, to również pasjonat. Gdy nie jest w warsztacie, najprawdopodobniej spędza czas na łonie natury, łowiąc ryby. Jest zapalonym wędkarzem, który ceni sobie ciszę i spokój nad wodą.

Podsumowując, Grzesiek to niezwykle ważna część naszego zespołu – profesjonalista, pasjonat i współwłaściciel Gutek Garage. Człowiek, który swoją pracą i zaangażowaniem przyczynia się do naszego sukcesu każdego dnia.

 

  • Pasjonat
  • Mechanik
  • Wędkarz
  • Współwłaściciel Gutek Garage

RENAULT

Ciężko opisać jego umiejętności, najlepiej to zobaczyć, albo przekonać się na własnym aucie

Profesjonalista
99%
Spec od ciężkich przypadków
88%
Uczciwość
100%
Żetelność
100%
Renault to jednak marka, którą Grzesiek zna jak nikt inny. Renówki naprawia z zamkniętymi oczami - to jest poziom jego zaufania i doświadczenia z tymi samochodami. Co do innych marek, zawsze żartujemy, że musi choć na chwilę otworzyć przynajmniej jedno oko. 🤣

Newsletter

Instagram Feed